Lütfen Dikkat!
Sık Sorulan Sorular bölümünde sorunuzun cevabının olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.
Ayrıca tarafımıza iletilen sorunlar çerçevesinde;
  • E-Devlet ile giriş yaptıktan sonra kişiye özel menü gelmektedir. Tez veri giriş formuna burdan erişmeniz mümkün olacaktır. Enstitü ve/veya kurumumuzun onay işleminden sonra tez veri giriş formlarında değişiklik yapamazsınız.
  • Eposta değiştirme işlemleri merkezimiz tarafından yapılmaktadır.Değiştirmek istediğiniz ve yeni email adresini belirtirseniz uygun olması halinde sistemden gerekli güncelleme yapılacaktır.
  • Daha önce doldurduğunuz tez veri girş formalarına ulaşamayanlar için; E-devletteki email adresinizle sistemimizdeki emal adresinizin eşleşmesi gerekmektedir.E-devlette kullandığınız email adresini belirtirseniz gerekli güncelleme sistemden yapılacaktır.
  • Tezlerin tam metin olarak açılması konusunda, tez yazarlarından gelen itirazlar sonucunda bazı tezlerin pdf dosyalarına erişilememektedir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. "Tezlerin çoğaltılması ve yayımı" konusunda yazarlarından izin alındıktan sonra, tezler tekrar araştırma hizmetine açılacaktır. Bu konudaki çalışmalarımız devam etmekte olup, Tez Yayımlama İzin Belgesi gelen tezler erişime açılmaktadır.
T.C. YÜKSEKÖĞRETİM KURULU Tez Merkezi Sorun Bildirim Formu
*Ad Soyad :
*E-posta :
Unvan :
Cep Telefonu : 10 hane sadece sayısal karakter içermeli
İş Telefonu : 10 hane sadece sayısal karakter içermeli
Konu :
*Açıklama : Kalan Karakter Sayısı
*Güvenlik Kodu :
reload
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.
2021 © ULUSAL TEZ MERKEZİ
İnternet sitemizi en iyi şekilde görüntüleyebilmek için Google Chrome ya da Mozilla Firefox tarayıcısını kullanmanızı öneririz.